Fundacja Ekologiczna Arka serdecznie zaprasza Szkoły z województwa śląskiego na bezpłatne jednodniowe warsztaty z edukacji ekologicznej w zaproponowanych terminach: 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27 kwietnia lub 15 maja lub 4, 5 19, 20, 21 czerwca 2012 roku.

Gigantyczne eko puzzle, gra planszowa, gry komputerowe o środowisku przyrodniczym na Śląsku, kino bez prądu i wiele innych atrakcji w naszym Mobilnym Centrum Edukacji Ekologicznej. Warsztaty ekologiczne stanowią dla młodzieży i dzieci urozmaicenie, dzięki zastosowaniu nowoczesnych i innowacyjnych technik edukacyjnych, w dodatku są łatwo dostępne, gdyż prowadzone są na miejscu, w danej placówce szkolnej. Zainteresowane szkoły proszone są o kontakt z Koordynatorką Anną Sobańską [email protected].

Projekt jest dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego „Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej-kształtowanie postaw ekologicznych w województwie śląskim” wybranego do dofinansowania w ramach Działania 5.5 „Dziedzictwo przyrodnicze” RPO WSL na lata 2007–2013.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię