Myślisz, że masz świetną pamięć i znasz gatunki polskich ptaków? Zagraj w to niezwykłe memo i sprawdź swoją wiedzę! Popularna gra pamięciowa teraz w wyjątkowym, bo ornitologicznym wydaniu graficznym. Na 40 kartonikach znajdziesz aż 20 gatunków ptaków, które musisz połączyć w pary. Gra kończy się w momencie, gdy wszystkie pary zostaną odnalezione. Dużym atutem tej gry jest piękna grafika przedstawiająca skrzydlatych przyjaciół.

"Ptaki. Świat wokół nas" to edukacyjna zabawa dla całej rodziny. Umiejętność ich rozpoznania to początek fascynującej przygody. PTAKI to pierwsza część z cyklu gier typu memory poświęconych otaczającej nas przyrodzie, o której często niewiele wiemy. Połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwoli wszystkim małym i dużym graczom zapamiętać i rozpoznawać 20 gatunków polskich ptaków. To pouczająca zabawa dla całej rodziny.

Przeczytaj całą recenzję

O dziale Książki i pomoce dydaktyczne

W tym dziale zamieszczamy recenzje nadesłanych przez wydawnictwa książek, których lektura podnosi świadomość ekologiczną. Naszych użytkowników zapraszamy do lektury recenzji i wyrażania własnych opinii nt. opisywanych książek oraz zgłaszania nam propozycji, jakie pozycje związane z ekologią moglibyśmy opisać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię