Istotą działania programu ?Zakrętki.info ? pomagamy nie tylko przyrodzie?? jest pomaganie niepełnosprawnym dzieciom oraz propagowanie zachowań proekologicznych. Dlatego stałe miejsce w kalendarzu tej akcji zajmują Dni Otwarte. Najbliższe odbędą się już w niedzielę 20 listopada 2011 roku, w Krakowie przy ulicy Balickiej 253A, w Stodole numer I Uniwersytetu Rolniczego.

Dni Otwarte to okazja dla wszystkich zainteresowanych aby zapoznać się z działalnością programu, niejako „od kuchni”. Będzie to również doskonała sposobność do przyłączenia się do naszej akcji. W trakcie trwania Dnia Otwartego uzyskać będzie można odpowiedzi na takie pytania jak, można zgłosić niepełnosprawne dziecko, jakie zakrętki zbierać, a także jak zostać wolontariuszem. Każdy kto zaszczyci nas swoją obecnością, spotka osoby bezpośrednio związane z programem, które z pewnością z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące akcji oraz podzielą się swoją wiedzą. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych.

Więcej szczegółów oraz informacji należy szukać na naszej oficjalnej stronie internetowej www.zakretki.info lub na Facebook.com na fanpage akcji www.facebook.com/zakretki.info.
 

Dni Otwarte to doskonała sposobność do przyłączenia się do akcji. / Fot. Zakrętki.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię