V Otwarte Mistrzostwa Polski w rozkręcaniu komputerów na czas, rozkręcanie komputerów dla dzieci, eko-kącik dla dzieci, warsztaty dla elektro-biżuterii (we współpracy z Eko Akademią ZielonaLekcja.pl) – tak zapowiada się klimatyczne zakończenie wakacji, które odbędzie się 31 sierpnia w Warszawie.

Piknik z Klimatem to jedna z największych ekologicznych imprez plenerowych w Polsce. W ostatnią niedzielę wakacji centrum stolicy zamieni się w zieloną oazę ? bruk przy Placu Zamkowym obrośnie trawą, i jak co roku odbędzie się największa ekologiczna impreza plenerowa, adresowana do dorosłych i dzieci.

Z jednej strony edukacja ekologiczna, z drugiej ? świetna zabawa dla całej rodziny, każdy będzie mógł przekonać się, że może pomóc chronić środowisko. Podczas imprezy będzie można również dowiedzieć się, co o zmianach klimatu myślą zaproszeni sławni goście i wziąć udział w licznych konkursach.

Podczas imprezy na wszystkich odwiedzających stoisko Electro-System czekać będą atrakcje:
?    V Otwarte Mistrzostwa Polski w rozkręcaniu komputerów na czas. Konkurs skierowany jest do osób dorosłych, a zadaniem będzie rozkręcenie komputera w jak najkrótszym czasie. Uczestnicy dostaną odpowiedni strój i akcesoria zabezpieczające, a do wykonania zadania używać będą profesjonalnych wkrętarek. Osoby, które uzyskają najlepsze wyniki otrzymają nowe elektronarzędzia*.
Zgłoś się i zostań MISTRZEM!
?    Rozkręcanie komputerów dla dzieci ? młodsi uczestnicy pikniku będą mogli osobiście rozkręcić komputer i zobaczyć, co jest w środku. Każdy wyposażony zostanie w niezbędne środki bezpieczeństwa oraz narzędzia.
?    Eko-kącik dla dzieci ? dla najmłodszych przygotowane zostaną malowanki, łamigłówki, rebusy itp. o tematyce ekologicznej.
?    Warsztaty z Elektro-Biżuterii – we współpracy z Eko Akademią portalu ZielonaLekcja.pl przygotowaliśmy atrakcje, której celem jest edukacja ekologiczna w temacie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii. Pokażemy, że elektroodpady  można wykorzystać powtórnie! Ze zużytych kabli stworzymy szykowny naszyjnik, a części z komputera znajdą się w kolczykach i  pierścionkach.  Oprócz odpadów użyte zostaną również akcesoria do profesjonalnego tworzenia biżuterii.
?    Stoisko informacyjne ? każdy odwiedzający piknik będzie mógł zapoznać się materiałami informacyjnymi na temat prawidłowego postępowania z odpadami, w tym ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz z bateriami.

Impreza odbędzie się na Placu Zamkowym w Warszawie, 31.08.2014.

Na stoisko Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Electro-System, posiadająca tytuł Partnera dla Klimatu, zaprasza Remondis Electrorecycling i ZielonaLekcja.pl!

V Mistrzostwa w rozkręcaniu 2014 – regulamin

baner

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię