Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych (MiLA) zaprasza do udziału w rodzinnym konkursie fotograficznym ?Wakacje z Garym ? blisko przyrody?. Konkurs ma ukazywać piękno oraz unikatowość polskiej przyrody, a praca powinna zostać wykonana przez dzieci wraz z rodzicami.

Konkurs zorganizowany jest dla uczniów szkół podstawowych w wieku 6-12 lat. Prace fotograficzne powinny zostać przygotowane przez dzieci wraz z rodzicami i zgłoszone do konkursu przez rodzica/opiekuna prawnego. Gary zachęca by rodziny tworzyły własne inspirowane naturą dzieła sztuki, które on hojnie nagrodzi i zaprezentuje miłośnikom natury. Na zdjęciach powinna być pokazana jedynie przyroda (flora, fauna), nie mogą pojawiać się na nich postacie ludzi. Inspiracji do udziału w konkursie może dostarczyć Gary Gazik ze swoją grą on-line.

Na autorów najciekawszych prac – rodziny zakochane w przyrodzie – czekają:
– 3 nagrody główne: każda nagrodzona rodzina otrzyma od Garego bon paliwowy o wartości 500 zł (do wykorzystania na stacjach BP), grę planszową ”Gary Gra” i 3 maskotki Garego Gazika,
– 10 wyróżnień: każda wyróżniona rodzina otrzyma grę planszową „Gary gra” oraz maskotki Garego Gazika.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu ”Gary Gra”, promującego postawy ekologiczne, prowadzonego przez BP EUROPA SE. Osoby chcące wziąć udział w konkursie powinny nadesłać zdjęcia nagrane na płycie CD lub DVD na adres Fundacji w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2011 r.

Więcej na: www.mila.org.pl

Gary zachęca, by rodziny tworzyły własne inspirowane naturą dzieła sztuki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię