Akcja Biegam Dobrze w ramach 38. PZU Półmaratonu Warszawskiego odbędzie się 25 września 2016 roku. Celem tego działania jest ochrona zanikającego gatunku wilka. Można wystartować z WWF Polska i ocalić mu życie.
Poprzez swoje uczestnictwo, będzie można pomóc w ratowaniu gatunku wilka. Ten drapieżny gatunek ssaka o skłonnościach terytorialnych, zamieszkuje rozległe, leśne tereny. Poluje w watahach. Ciągłe powiększanie się terenów ruderalnych ogranicza liczebność populacji tych świetnych biegaczy. Dlatego chrońmy ich środowisko życia.

Jeśli chcesz im pomóc, wejdź na stronę: www.pomagamwilkom.pl i zaadoptuj jednego z nich,
albo pobiegnij z WWF Polska w ramach charytatywnej akcji Biegam Dobrze: http://pzumaratonwarszawski.com/biegamdobrze/

Zarejestruj się do udziału w maratonie, wchodząc na stronę: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/. Następnie wybierz ścieżkę charytatywną oraz jedną z 6 partnerskich organizacji dobroczynnych, której chciałbyś pomóc. Stwórz profil swojej zbiórki, dzięki któremu Twoi znajomi, rodzina, inni biegacze będą mieli możliwość wpłacać środki na Twój udział w maratonie.
Wszelkimi możliwymi sposobami poinformuj wszystkich, że bierzesz udział w tej akcji. Kiedy środki na Twojej stronie przekroczą 300 zł, wówczas pieniądze wpłyną na konto wybranej przez ciebie organizacji, a Ty otrzymasz od niej numer startowy. W przypadku, gdy do 31 sierpnia, nie zostanie zebrana w/w kwota, masz możliwość zgłoszenia się do biegu ?ścieżką tradycyjną?, tj. wniesienie opłaty startowej i udział w zawodach.

WWF Polska zachęca do ochrony jednego z miejsc Puszczy Karpackiej w swojej akcji SOSKarpaty, gdzie namawia do podpisywania petycji na rzecz jej ocalenia: www.karpaty.wwf.pl.

Szczegółowe informacje:
Regulamin akcji „Biegam Dobrze”: http://pzumaratonwarszawski.com/regulamin-biegam-dobrze/

Fot. depositphotos

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię