Fundacja Ekologiczna Arka zaprasza na happening edukacyjny w ramach ogólnopolskiej trasy Puzzli z klimatem: ?Segregujesz Zyskujesz?. Akcja odbędzie się w Katowicach, na ul. Mariackiej, dzisiaj o godz. 12.00.

O godz. 12.00 dzieci rozpoczną układanie ogromnych puzzli, które po ułożeniu utworzą barwny obraz wymiarach 5 x 5 metrów. W akcji wezmą udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Katowicach. Całe wydarzenie potrwa ok. 45 min. Akcja jest połączona z konferencją prasową. Informacje nt. akcji znajdują się na stronie www.FundacjaArka.pl, materiały informacyjne zostaną przekazane uczestnikom podczas akcji.

Organizatorem happeningu edukacyjnego Puzzle z Klimatem, który odbędzie się w ramach kampanii „Zadbaj o klimat”, dofinansowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie jest Fundacja Ekologiczna Arka. Celem happeningu jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie ochrony klimatu i oszczędzania energii. Akcja odbywa się pod patronatem Ministra Rozwoju Regionalnego i promuje wykorzystanie Funduszy Europejskich dla ochrony środowiska.

Akcję koordynuje Alicja Fober, kontakt tel. 609 333 504.

Fot. Fundacja Arka

Fot. Fundacja Arka

Fot. Fundacja Arka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię