Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie we współpracy z Telewizją Polską Oddział Rzeszów i redakcją Tygodnika Regionalnego ?Nowe Podkarpacie? organizuje XI edycję konkursu ?Leśne Fotografie 2011?. Konkurs adresowany jest do wszystkich miłośników lasu, którzy fotografują przyrodę i chcą się swymi wrażeniami z leśnych wędrówek podzielić z innymi.

Zgłosić można prace pokazujące piękno leśnego pejzażu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, urodę leśnych zabytków czy urok grzybobrania. Fotografie muszą być po prostu leśne.

Każdy uczestnik może zgłosić odbitki najwyżej trzech zdjęć w rozmiarze 20 x 30 cm wraz z kartą zgłoszenia w osobnej zaklejonej kopercie oznaczonej godłem (pseudonimem). Prace należy nadesłać do 15 stycznia 2012 roku na adres organizatora:

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie
38-400 Krosno
ul. Bieszczadzka 2
z dopiskiem „Leśne fotografie 2011”.

Rozstrzygnięcia konkursu dokona jury złożone z profesjonalnych fotografików do 31 stycznia 2012 roku.
Szczegóły w regulaminie.

Partnerami konkursu są: Fotoklub Krośnieński i portal www.gfoto.pl

W dotychczasowych edycjach wzięło udział ponad 1500 osób. Zwyczajowo nagrodą główną jest trzydniowy pobyt dla 2 osób w Bieszczadach. Laureaci trzech pierwszych nagród otrzymują też tradycyjnie wizerunki św. Franciszka – patrona leśników i ekologów. Przewidziano również inne wyróżnienia ufundowane przez sponsorów. Prace zakwalifikowane przez jury prezentowane będą na wystawie w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej.

Źródło: lasy.gov.pl

Do konkursu mogą zostać zgłoszone wszelkie prace tematycznie związane z lasem. / Fot. marmit, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię