Trwa studencki konkurs fotograficzny ?Las kocha nas?. Konkurs ma uświadomić, jak ważną rolę spełnia ekosystem leśny dla funkcjonowania życia na Ziemi.

 Organizatorzy czekają na prace pokazujące relacje między człowiekiem a środowiskiem leśnym. Organizatorzy nie ograniczają twórczości uczestników, dlatego można wysyłać fotografie o różnej wymowie – jeden ujmie problem w krzywym zwierciadle, drugi dostrzeże idealne zakątki. 

Oceniana będzie świeżość spojrzenia i wartość artystyczna. Prace będą oceniać znani artyści fotograficy od lat związani z przyrodą oraz zaproszeni do współpracy przedstawiciele różnych organizacji, którym losy środowiska leśnego leżą na sercu.

Fotografie z opisem należy przesyłać do siedziby FBOŚ, a organizatorzy zamieszczać będą na panelu konkursowym www.laskochanas.pl. Zachęcamy do szybkiego przysyłania prac, gdyż co miesiąc internauci będą mogli głosować na 4 najlepsze fotografie wytypowane przez Jury.

Zwycięzcy, którzy zdobędą tytuł „Zdjęcia Miesiąca” otrzymają albumy książkowe i zostaną zakwalifikowani do listopadowego finału, którego laureaci otrzymają atrakcyjny sprzęt fotograficzny. Na wykonanie i dostarczenie zdjęć uczestnicy mają czas do 30 września 2011 roku.

Źródło: www.laskochanas.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię