W środę, 16 listopada o godz. 10:00 i 11.15 w Muzeum Miasta Jaworzna odbędzie się drugie spotkanie w ramach skierowanego do dzieci projektu edukacyjnego Jaworzno ? ekologiczne miasto przyszłości.

W trakcie pierwszego spotkania warsztatów Ekologiczne baloniki najmłodsi Jaworznianie udowodnili, że tematyka ekologii w naszym mieście, jak i ekologii w ogóle, nie jest im obca, ale posiadają apetyt na większą porcję wiedzy. Drugie spotkanie, Ekologiczne kolorowanki, zaspokoi nieco ich ciekawość i pozwoli im dowiedzieć się więcej o odnawialnych źródłach energii, w szczególności o energii słonecznej. W trakcie zajęć nie zabraknie także ekologicznych quizów i zgadywanek.

Dzieci będą mogły również rozwinąć swoje umiejętności artystyczne i dokładność, wypełniając ufundowane przez firmę Viessmann kolorowanki o energii słonecznej. Na uczestników warsztatów czekają liczne niespodzianki i atrakcje.

Patronat honorowy nad projektem objął Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Partnerem organizacyjnym projektu jest firma Meritum szkolenia. Sponsorem projektu jest: fundacja Energetyka na Rzecz Polski Południowej.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię