Zapraszamy całe rodziny zainteresowane tematyką wodną do udziału w naszym konkursie, w którym można wygrać bilet rodzinny do Aquarium i Muzeum Przyrodniczego w Krakowie. Na bilet rodzinny składają się dwa bilety dla rodziców i dwa bilety dla dzieci.

Aby wygrać, wystarczy do 15 marca 2011 r. wysłać na adres [email protected] odpowiedź na pytanie: Czym różni się waran Salvadori od warana z Komodo? Waran Salvadori to tylko jeden z wielu gatunków, które spotkacie w Aquarium i Muzeum Przyrodniczym w Krakowie.

Wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy bilet rodzinny. Prosimy o zgłaszanie rodzin, a w treści maila udzielenie poprawnej odpowiedzi oraz zawarcie informacji o imionach i nazwiskach opiekunów oraz  wieku dzieci, np. Katarzyna i Jan Kowalscy, Marek, 5 lat, Lilka, 6 lat. Nagroda – bilet rodzinny do Aquarium i Muzeum Przyrodniczego w Krakowie – do odbioru w dowolnie wybranym dniu, w terminie miesiąca od daty zakończenia konkursu.

Aquarium i Muzeum przyrodnicze w Krakowie – niezwykłe akwarium, egzotarium, insektarium i muzeum w centrum Krakowa! Nie tylko ryby, ale także tropikalne gady i płazy czy parę wyjątkowo rzadkich i zagrożonych wyginięciem małpek można spotkać w Aquarium i Muzeum Przyrodniczym wKrakowie przy ul. św. Sebastiana 9. Zlokalizowane tuż obok Wawelu, na 1600 metrach kwadratowych gromadzi żywe okazy fauny i flory z najodleglejszych zakątków świata, tworząc najbardziej egzotyczne miejsce w Krakowie i jedyny tego typu obiekt w Polsce.

Życzymy powodzenia!!!

Organizatorzy:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię