Zachęcamy mieszkańców Elbląga do przyłączenia się, w sobotę 26 marca o 20.30, do Godziny dla Ziemi WWF – ogólnoświatowej demonstracji jedności, determinacji i wiary w to, że świat potrafi zjednoczyć się, by sprostać największemu wyzwaniu naszych czasów czyli zmianom klimatu – zachęca Pani Dorota Życzkowska, nauczycielka z SP nr 18 w Elblągu.

Elbląskie szkoły: SP 18, SP 12, SP 19, ZS 1 (SP 11 / Gimnazjum 4), OSW 2 i SP 16 działają w SIECI SZKÓŁ ZIELONEJ FLAGI. Jest to odpowiedź na potrzebę wspólnego działania w zakresie edukacji ekologicznej. Chcemy razem promować i wprowadzać w życie zasady zrównoważonego rozwoju oraz podnosić poziom edukacji ekologicznej poprzez zaangażowanie uczniów i nauczycieli naszego miasta. Każda ze szkól w sieci realizuje swoje zadania i projekty, jesteśmy jednak otwarci na wspólne organizowanie kampanii lokalnych służących ochronie środowiska, podejmowaniu inicjatyw ekologicznych w szkołach, służymy pomocą kolejnym placówkom w zdobywaniu międzynarodowego certyfikatu Zielonej Flagi.
 
Dzisiaj zachęcamy mieszkańców Elbląga do przyłączenia się, w sobotę 26 marca o 20.30, do Godziny dla Ziemi WWF – ogólnoświatowej demonstracji jedności, determinacji i wiary w to, że świat potrafi zjednoczyć się, by sprostać największemu wyzwaniu naszych czasów czyli zmianom klimatu.
Drodzy Elblążanie tutaj możecie zadeklarować swój udział.  http://www.wwf.pl/godzinadlaziemi/ naszej Elbląg zaistnieje na mapie akcji.
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!

Pozdrawiamy!!!

Elbląska Sieć Zielonych Szkół
 
 

Elbląskie szkoły: SP 18, SP 12, SP 19, ZS 1 (SP 11 / Gimnazjum 4), OSW 2 i SP 16 działają w SIECI SZKÓŁ ZIELONEJ FLAGI.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię