„Dociekam prawdy” to tytuł wywiadu Grzegorza Bożka z Adamem Wajrakiem – dziennikarzem i przyrodnikiem, który opisuje swoje losy jako osoby piszącej o przyrodzie, dzieli się swoimi refleksjami dotyczącymi świata mediów. „Dobre dziennikarstwo pokazuje, gdzie leży prawda lub gdzie nie należy jej szukać” – podkreśla.

Co istotne w numerze znaleźć można jeszcze drugi wywiad z Adamem Wajrakiem, który przeprowadził Janusz Korbel. Rozmowa w głównej mierze poświęcona jest Puszczy Białowieskiej. Im dłużej tu przebywam, tym bardziej dostrzegam, jak świetnie Puszcza zaczyna sobie radzić z tym, co jej zrobił człowiek – mówi Wajrak.
Obie rozmowy to prawie pełny obraz najbardziej znanego w Polsce dziennikarza piszącego o przyrodzie.

Tematami wiodącymi numeru są:
– Adam Wajrak – dziennikarz po stronie przyrody
– Wilki na Słowacji
– Puszcza Borecka – jak mała Puszcza Białowieska

Czytaj więcej

Wszystkie artykuły dostępne są w wersji papierowej lub elektronicznej miesięcznika Dzikie Życie.

Miesięcznik można kupić w salonach Empik, Garmond Press oraz zamówić w naszym sklepie (pojedyncze egzemplarze i prenumerata). W wersji elektronicznej w serwisach: eGazety, e-Kiosk oraz na tabletach i smartfonach.

Miesięcznik Dzikie Życie to jedyne pismo ekologiczne w Polsce, które odważnie, dociekliwie i bezkompromisowo prezentuje problem ochrony przyrody. Na łamach miesięcznika publikują wybitni naukowcy, przyrodnicy i autorytety świata kultury; przedstawiane są zagadnienia ekologiczne i istotne teksty dotyczące światopoglądu ekologicznego.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię