Fundacja Nasza Ziemia poszukuje osób, w szczególności nauczycieli i pracowników organizacji pozarządowych, które chciałyby zostać trenerem w zakresie zmian klimatycznych.

Kandydaci zostaną przeszkoleni merytorycznie i metodycznie, otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia, wyposażeni zostaną w bezpłatne materiały edukacyjne przydatne do prowadzenia szkoleń.

Jednodniowe, bezpłatne szkolenie dla trenerów odbędzie się w środę, 20 maja br. w biurze Fundacji Nasza Ziemia, ul. Hoża 3 m.5 w Warszawie. Uczestnicy szkolenia spoza Warszawy mogą otrzymać zwrot kosztów podróży oraz posiłek. Organizatorzy na zgłoszenia czekają do środy, 13 maja pod adresem: [email protected].

Od kandydatów, po przeszkoleniu, organizatorzy oczekują przeprowadzenia co najmniej dwóch szkoleń: jednego, w terminie do 10 czerwca br. (dla nauczycieli, pracowników samorządów, dziennikarzy) oraz –  do grudnia br. – dla uczniów.

Wynagrodzenie za szkolenia wynosi 300 złotych brutto – środki pochodzą z dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Szkolenia realizowane są w ramach Kampanii na rzecz Zrównoważonego Rozwoju.

Źródło: www.naszaziemia.pl

andydaci zostaną przeszkoleni merytorycznie i metodycznie nt. zmian klimatycznych. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię