Edukacja ekologiczna to nasza pasja, którą pragniemy zarażać innych. Miło nam, że podejmowane przez nas działania zostały dostrzeżone! Realizacja kampanii ?Misja-emisja? przyniosła firmie Abrys pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie ?Aktywni dla czystego powietrza?.

Konkurs zorganizowany przez Ministerstwo Środowiska oraz  Stowarzyszenie Zielone Mazowsze skierowany był do samorządów, firm i instytucji oraz innych podmiotów mających wpływ na  jakość powietrza w Polsce i prowadzących działania na rzecz jego poprawy.

Celem przedsięwzięcia jest upowszechnienie inicjatyw przyczyniających się do poprawy czystości powietrza w Polsce oraz wyróżnienie realizujących je podmiotów.

Do konkursu zgłoszono  działania, które przełożyły się na możliwy do wykazania efekt w postaci ograniczenia niskiej emisji.

Dyplomy i statuetki laureatom konkursu wręczono podczas odbywającej się dzisiaj w gmachu Ministerstwa Środowiska uroczystej gali, którą otworzył Sławomir Mazurek, podsekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska.

Statuetkę i dyplom przyznany firmie Abrys odebrała Małgorzata Masłowska-Bandosz, kierownik Działu Edukacji Ekologicznej.

GALERIA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię