W dziale „Przerwa na bloga” publikujemy autorskie blogi inspirujących osób. Swoje blogi mają: znana i kochana przez czytelników Elżbieta, bohater konkursu „Ekologiczny pamiętnik” – Marek Baranowski, niezwykła Matka Polka i obdarzona wielką spostrzegawczością Urszulka Oleszczuk. Zapraszamy do lektury, wymiany myśli, a także do… sięgnięcia po pióro

Lubię gdy pada śnieg. Jego wirujące płatki działają na mnie uspakajająco. Podobno nie ma dwóch identycznych. Niedawno miałam okazję przekonać się, że to prawda. Stojąc w oknie i kojąc duszę ulubionym widokiem, zaczęłam obserwować to co przyklejało się do szyby. W pewnej chwili jeden z większych płatków szybko podzielił się na malutkie części. Byłam pod wrażeniem !
Fragment bloga Elżbiety

Kocham wygody dzisiejszego świata – i tak naprawdę cieszę, się, że mamy takie czasy. Ale nade wszystko doceniam to co daje nam natura. Uczę się szanować każde drzewo i każdy kamień. Postaram się przedstawić Państwu mój punkt widzenia świata – pewnie będzie strasznie zawężony bo „z kajaka" . Pewnie wielu z Państwa nie będzie się podobała moja filozofia życia jeśli można nazwać to filozofią… ale zawsze chętnie odpowiem na pytania i będzie mi miło jeśli choć części z czytających, spodoba się relacja z moich kajakowych wędrówek. Zapraszam serdecznie do mojego świata…
Fragment bloga Marka Baranowskiego

Żeby skrócić sobie oczekiwanie i odsunąć myśli od wolno tykającego zegara, postanowiliśmy pobawić się w taki jakby recycling. Z kartonowych rolek po papierze toaletowym i ręcznikach papierowych, przy pomocy kleju, kawałków taśmy oraz bibuły zrobiliśmy drzewa. A do tego wyciągnęliśmy figurkę Batmana (Joker skutecznie się ukrył, więc daliśmy spokój szukaniu), pojazdy z filmu, drzewa ustawiliśmy w lasek i zaczęliśmy zabawę w… walkę z ekoterroryzmem;)
Fragment bloga Matki Polki

Dziś opowiem o ostatnim spacerze. Bo przecież chcę zacząć moją kolejną przygodę z pisaniem 🙂 Wędrowałam z rodzicami polem i lasem. Szliśmy długą ścieżką wśród białego śniegu. Doszliśmy do mostu. Pod mostem pływała gromada ptaków. Były to KACZKI KRZYŻÓWKI.
Fragment bloga Urszulki Oleszczuk

Zapraszamy do lektury bloga Elżbiety oraz utworów osób, które zwyciężyły w konkursie "Ekologiczny pamiętnik". Wszystkie osoby, które chciałaby same prowadzić ekologicznego bloga na łamach naszego portalu, prosimy o kontakt.

Bloggerzy dzielą się z nami swoją wizją środowiska i jego ochrony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię