Wydawnictwo Egmont wprowadza na rynek dwumiesięcznik Littlest Pet Shop, Zakątek Zwierzątek, który uczy wrażliwości, zachęca do poznawania świata zwierząt i otwiera dzieci na relację człowiek – zwierzę.

"Littlest Pet Shop – Zakątek Zwierzątek" jest adresowany do miłośników zwierząt, głównie dziewcząt w wieku 4-8 lat, a także do wielbicieli małych zabaweczek – zwierzątek Hasbro.

W piśmie przedstawione są wesołe, ciekawskie i lubiące przeróżne zabawy i zagadki zwierzątka. Znajdują się wśród nich Konik, Żabka, Małpka, Kotek i inne.Wszyscy zwierzęcy bohaterowie pojawiający się na łamach kolejnych numerów pełnią równorzędne funkcje.

W piśmie można znaleźć podane w przystępny sposób informacje o różnych zwierzętach. W każdym numerze trzy strony wypełnione są ciekawostkami o poszczególnych gatunkach zwierząt, a w przypadku tych domowych informacje uzupełnione są także poradami dla potencjalnych właścicieli.

Dzięki temu "Littlest Pet Shop – Zakątek Zwierzątek" uczy wrażliwości, zachęca do aktywnego poznawania świata zwierząt i otwiera dzieci na nowy rodzaj relacji, jaki może wytworzyć się pomiędzy człowiekiem a zwierzakiem. W piśmie znajdują się prezentacje filmowych bohaterów zwierzęcych znanych z ekranów kinowych – pierwszy pojawi się Garfield.

Tytuł będzie liczył 36 stron i ukaże się w nakładzie 50 tys. egz. i cenie 5,99 zł.. Pierwszy numer pisma "Littlest Pet Shop – Zakątek Zwierzątek" ukaże się w sobotę 24 stycznia br. 

Źródło: Wirtualne Media

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię