Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju i Fundacja Aeris Futuro zapraszają na warsztaty szkoleniowo-informacyjne nt. energetyki przyjaznej środowisku, które odbędą się 19 stycznia 2012, w godzinach 10:00-15:30, w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie (ul. Basztowa 22, sala 201).

Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników z tematyką energetyki przyjaznej środowisku oraz pokazanie praktycznych możliwości rozwoju tego sektora w województwach małopolskim oraz podkarpackim. Podstawę do szerokiej dyskusji stanowić będą prezentacje dotyczące problematyki zarówno regionalnej, jak i ogólnokrajowej, w kontekście zobowiązań unijnych.

Uczestnicy warsztatów będą mogli zapoznać się z materiałami, wydanymi przez Instytut na rzecz Ekorozwoju we współpracy z Krajową Agencją Poszanowania Energii oraz Instytutem Energetyki Odnawialnej. Otwarta zostanie również mikrowystawa plakatów tematycznych.

Wyniki dyskusji wraz z całym dorobkiem projektu zostaną zebrane i przedstawione władzom wojewódzkim, tak by mogły być wykorzystane w pracach programowych związanych z przyszłą perspektywą finansową Unii Europejskiej na lata 2014-2020.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o wysyłkę formularza zgłoszeniowego na adres [email protected] do 12 stycznia 2012.

Warsztaty są elementem realizowanego przez Instytut na rzecz Ekorozwoju przedsięwzięcia pod nazwą „Z energetyką przyjazną środowisku za pan brat”.

Więcej informacji: Zofia Karpińska ([email protected], 600 284 502).

Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników z tematyką energetyki przyjaznej środowisku. / Fot. bterrycompton, flickr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię