Ruszyła kampania Nadleśnictwa Jarocin, związana z dekadą ukazywania  się na rynku dodatku „Wieści z lasu – bliżej ludzi”. Zapraszamy do udziału w konkursie „Wieści zapraszają do lasu”. 

Od dziesięciu lat do „Gazety Jarocińskiej” dołączany jest dodatek, przygotowywany przez Nadleśnictwo Jarocin. Do tej pory ukazło się  116 wydań, w których opisywano najciekawsze wydarzenia z naszego leśnego podwórka, informowano o nowinkach ze świata przyrody i nauki.

Wraz z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Jarocin, Stowarzyszeniem Jarocin-XXI i Redakcją „Gazety Jarocińskiej” Nadleśnictwo Jarocin organizuje „maraton konkursowy”, który doprowadzi w najbliższych 5 miesiącach do finału, który odbędzie się 5 września br.

Ten wyjątkowy czytelniczy, prasowy maraton kierowany jest do wszystkich spragnionych poszukiwaczy przygód, wyzwań i spędzających aktywnie czas z książką w plecaku.

Podsumowanie ogłoszonych w najbliższych miesiącach konkursów nastąpi we wrześniu, podczas wspólnego rodzinnego rajdu rowerowego po szlakach ziemi jarocińskiej prowadzących do Ośrodka Edukacji Leśnej w Czeszewie. W sumie na łamach dodatku ogłoszonych zostanie, aż pięć niezależnych konkursów, w których zwycięzcy będą mogli otrzymać atrakcyjne nagrody, w tym czytniki do e-booków.

 Pierwszy konkurs polega na tym, że w czterech najbliższych, następujących po sobie wydaniach dodatku (rozpoczynając od obecnego, kończąc na lipcowym), opublikowany zostanie jeden z czterech fragmentów trasy wrześniowego rajdu rowerowego wraz z pytaniami konkursowymi.  Każda osoba chętna do wzięcia udziału w konkursie będzie musiała spełnić warunki uczestnictwa podane w regulaminie zamieszczonym na stronie organizatorów. 

W konkursie mogą wziąć udział tylko oryginalne, wycięte z gazety fragmenty mapy. Kompletne, poprawnie uzupełnione karty uczestnictwa należydostarczyć pod wskazany w regulaminie adres w terminie nie przekraczalnym 17 sierpnia 2015 r. Rozdanie nagród nastąpi podczas finału już 5 września br. na mecie rajdu rowerowego w Czeszewie.

Więcej informacji:  http://www.jarocin.poznan.lasy.gov.pl/.

REGULAMIN

Organizatorzy:

3

BPMIGJAROCIN

gazeta-jarocinska-logo

XXI jarocin

Fot. Depositphotos/Dhoxax

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię