Szkoła płaci wielkie rachunki za ogrzewanie, a nadal jest w niej zimno? Nieszczelne okna, nieocieplone ściany, brak termostatów, i żadnych perspektyw na zmianę tej sytuacji? Dla szkół z trudnościami energetycznymi Fundacja Partnerstwo dla Środowiska oferuje profesjonalny audyt energetyczny, a dla wybranych energooszczędne wdrożenia o wartości 1 tys. zł.

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska ogłasza nabór szkół do przeprowadzenia w nich profesjonalnego audytu energetycznego, który nie tylko wskaże właściwości cieplne budynku, oceni poszczególne aspekty jego systemu grzewczego, ale również określi najpilniejsze wdrożenia jakie należy przeprowadzić dla bardziej ekonomicznego a co za tym idzie ekologicznego funkcjonowania placówki.

Przeprowadzone zostanie 50 audytów dla szkół, w których:
– nie dokonano wcześniej termomodernizacji, a ich stan wymaga jej przeprowadzenia
– nie został przeprowadzony audyt wstępny w ramach Programu Szkoły dla Ekorozwoju
Na podstawie oceny raportów z przeprowadzonych audytów specjaliści wybiorą 30 szkół, w których dodatkowo zostanie przeprowadzone wdrożenie o wartości 1000zł.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 30 września na adres: [email protected]

Audyty zostaną przeprowadzone w ramach  projektu  realizowanego dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Źródło: ekoszkola.pl

 

Audyty są przeznaczone dla szkół, które borykają się z trudnościami energetycznymi. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię