Komisja Ochrony Przyrody oraz Komisja Krajoznawcza działające przy Oddziale PTTK Ziemi Elbląskiej w Elblągu zapraszają uczniów klas IV ? VI Szkół Podstawowych na ?Spotkania z Przyrodą i Krajoznawstwem?. Spotkania będą odbywać się w każdą drugą środę miesiąca w godzinach 16:30-18:00, począwszy od stycznia 2012 roku.

Zajęcia prowadzić będzie Kadra Programowa Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego – Instruktorzy Ochrony Przyrody, Instruktorzy Krajoznawstwa Regionu, Przewodnicy Turystyczni i Przodownicy. Ilość uczestników spotkań jest ograniczona.

Podczas spotkań realizowany będzie Elbląski Program Edukacyjny „Uczyć się, aby być” w formie edukacji krajoznawczej i przyrodniczej. Spotkania będą prowadzone w formie prelekcji, wycieczek pieszych po okolicy (zależne od pogody i tematu), a także warsztatów plastycznych.

Wszelkich informacji udziela Biuro Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej w Elblągu, ul. Krótka 5 (tel. 55 641-12-96). Zgłoszenia na spotkania przyjmowane będą w formie pisemnej w biurze Oddziału lub mailem: [email protected].
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię