Polacy coraz bardziej dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, o czym świadczy olbrzymie zainteresowanie, jakim cieszą się różnego rodzaju maratony, półmaratony czy też inne biegi długo- i krótkodystansowe. 

Nie inaczej było podczas tegorocznego Biegu Lwa, odbywającego się w Tarnowie Podgórnym, a także wydarzeń towarzyszących w postaci Biegu Lwiątek, Sztafety Pokoleń czy też Sztafety Szkolnej. Impreza przyciągnęła blisko 1600 zawodników, dlatego warto było wykorzystać taką okazję do promocji proekologicznych zachowań. Uczyniła to m.in. firma G.EN. GAZ ENERGIA, która po zakończonych zapisach do biegów zorganizowała w swoim namiocie warsztaty malowania toreb. W ten sposób uczestnicy wydarzenia byli zachęcani w ten sposób do korzystania z toreb wielokrotnego użytku, które pomalowali według własnych, autorskich pomysłów, wykorzystując przy tym szablony oraz pieczątki z warzyw i owoców. 

Warsztaty, w których realizację zaangażowani byli pracownicy Działu Edukacji Ekologicznej ABRYS, cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno małych, jak i starszych uczestników imprezy. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię