Pod hasłem „Śmieciarki jak z bajki w Ekologicznym Toruniu” ruszył konkurs na projekt graficzny kolorowej śmieciarki. Wymogiem jest aby grafika prezentowała tematykę promującą selektywną zbiórkę odpadów. Mogą wziąć w nim udział mieszkańcy Torunia (także osoby mieszkające w mieście tymczasowo).

Projekt graficzny oraz formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 15 grudnia br. do godz. 19.00 na adres [email protected]. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 3 projekty. Zgłoszone do konkursu projekty graficzne spełniające wymogi formalne (tematyka, wielkość) zostaną umieszczone w internetowej galerii konkursu na stronie www.ekologiczny.torun.pl .

Wyboru nagrodzonych prac dokonają pracownicy fundacji Pracownia Zrównoważonego Rozwoju, która organizuje konkurs w ramach projektu "Ekologiczny Toruń", finansowanego przez Urząd Miasta Torunia.

Nagrodami są rowery marki Elektra: Electra Coaster oraz Electra Cruiser. Nagrody będą oznaczone logo Ekologiczny Toruń oraz nazwą strony www.ekologiczny.torun.pl . Oznaczenia graficzne muszą pozostać na nagrodach minimum przez rok od daty przekazania nagrody.

Źródło: ekologiczny.torun.pl

Nagrodami są rowery marki Elektra: Electra Coaster (na fot.) oraz Electra Cruiser.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię