Trwa konkurs fotograficzny „Wodne powody” organizowany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie.

Fotografie powinny być zainspirowane obrazem wody, jaki towarzyszy nam w życiu codziennym i w najbliższej okolicy. Celem konkursu jest ukazanie obrazu wody oczami młodego pokolenia. Konkurs powinien skłonić społeczeństwo lokalne do refleksji nad znaczeniem wody w życiu codziennym, nad jej pięknem, ale także nad wpływem nieprzemyślanych działań ludzi na stan środowiska wodnego w najbliższym otoczeniu.

W konkursie może wziąć udział młodzież szkolna z terenu aglomeracji leszczyńskiej. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody. Należy wykonać jedną fotografię i dostarczyć ją w formie wywołanej w formacie A4 lub zbliżonym oraz jej zapis w formie elektronicznej na płycie CD w formacie JPG.

Prace konkursowe należy przesłać wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia w terminie do 31 grudnia 2009 na adres: ul. Lipowa 76, 64-100 Leszno z dopiskiem: DE.Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.mpwik-leszno.pl

Dodatkowych informacji udzielają: Jacek Schubert  i  Joanna Spychaj – Skopińska tel. (065) 529 83 13,  e-mail: [email protected]. Patronat nad konkursem objęli: Portal zielonalekcja.pl, LOP w Lesznie, Telewizja Leszno.

Źródło: mpwik-leszno.pl

Fotografie powinny być zainspirowane obrazem wody, jaki towarzyszy nam w życiu codziennym i w najbliższej okolicy. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię