Portale: ZielonaLekcja.pl i Edupełzaki.pl dziękują wszystkim dzieciom w wieku 6-10 lat za udział w konkursie scrapbookingowym – co by było, gdyby tzw. dziura ozonowa się powiększyła?

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej zabawie polegającej na tworzeniu scrapów o warstwie ozonowej. Dzisiaj ogłaszamy nazwiska dzieci, które postanowiliśmy nagrodzić. Uwaga, nagrody są równorzędne, podajemy je w kolejności alfabetycznej!

Kategoria wiekowa 6-7 lat

  • Ewelina Kwiatosz
  • Patryk Stańczyk
  • Julia Stołpa


Kategoria wiekowa 8-10 lat

  • Faustyna Tomecka
  • Hanna Augustyniuk
  • Kamila Duszak

Gratulujemy, nagrody wyślemy Pocztą Polską w tym tygodniu.

Zobacz galerię wszystkich prac konkursowych

Informacje archiwalne o konkursie:

Scrap jest to kartka, na której łączy się zdjęcia, dodatki, wstążki, kwiatki, guziki oraz wszystko, co przyjdzie do głowy i da się umocować. Wszystko możesz ręcznie wykonać z wycinanek, bibuły itp.  Scrap zgłaszany do konkursu powinien zawierać przynajmniej 2 zdjęcia dowolnego formatu. Powinien wyglądać jak komiks, opowiadać historię przyszłości.

Przykład scrapa

Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku 6-10 lat; prace będziemy oceniali w dwóch kategoriach wiekowych 6-7 lat oraz 8-10 lat.

Na prace (lub skany prac) oraz formularze zgłoszeniowe (w wersji papierowej lub zeskanowe) czekamy do 31 grudnia 2011 r. pod adresem:
Abrys
Portal ZielonaLekcja.pl
Ul. Daleka 33
60-124 Poznań
„Scrapy o warstwie ozonowej”

lub pod adresem mailowym: mailto:[email protected]


Nagrodzimy sześcioro dzieci – autorów najciekawszych scrapów; w każdej kategorii wiekowej przyznamy po trzy nagrody:

w kategorii 6-7 lat: Zestaw do samodzielnego wykonania origami – Zwierzęta morskie – Stwórz kolorowy i wesoły świat z morskimi zwierzętami z papieru wcharakterystyczne wzory; zestaw, który pomoże zamienić plastikowe torebki w ekologiczne projekty oraz zestaw do własnoręcznego stworzenia z makulatury niezwykle pięknego papieru czerpanego.

w kategorii 8-10 lat: Zabawki Edukacyjne – zabawki kreatywne; zestaw do samodzielnego wykonanania wietrznego generatora prądu, Zestaw do samodzielnego wykonania robota przypominającego robaka z puszki po napoju oraz zestaw do wykonania baterrii ekologicznej.Organizatorzy:

   

Sponsor:

„Dziura ozonowa” to spadek zawartości ozonu na wysokości 15-20 km, głównie w obszarze bieguna południowego. / Fot. NASA

Praca Eweliny Knietosz

Praca Julii Stołpy

Praca Patryka Stańczyka

Praca Faustyny Tomeckiej

Praca Kamili Duszak

Praca Hanny Augustyniuk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię