W najbliższy weekend: w sobotę, w godz. 15-19 oraz w niedzielę, w godz. 12-19 w opuszczonym pawilonie handlowym (dawny Teppichand), przy ul. Dobrej 55 w Warszawie odbędzie się impreza ph. ?Przetwory?, podczas której zostaną zaprezentowane artystyczne przedmioty wykonane ze zużytych przedmiotów.

Uczestników wydarzenia czeka muzyka serwowana przez didżejów, bar prowadzony przez kawiarnię SZCZOTKI, PĘDZLE, recyklingowy pokaz mody by IXI Color i Massmix, a także konkurs na "Najlepszy przetwór roku". Wstęp 5 zł.

Artyści wykonają niepowtarzalne przedmioty ze zużytych przedmiotów, materiałów, odpadów i surowców wtórnych. Organizatorki czekają na takie przedmioty w piątek, w godz. 17-21 lub w sobotę, w godz. 12-15, licząc na ofiarność tych, którzy cenią sobie idee recyklingu. Należy przynieść niepotrzebne meble, tkaniny, zabawki, retro AGD, sprzęt sportowy, ceramikę, szkło, kable, wytłoczki po jajkach, ramy do obrazów, stare książki, albumy – słowem wszystko, co zabiera miejsce w domu, w piwnicy czy na strychu. Artyści przetwarzają, natomiast użytkownicy mogą je oglądać i kupować. Jest to okazja, by znaleźć niebanalne, unikatowe świąteczne prezenty i nasycić się unikalną przetworową atmosferą, energią, kreatywnością i dobrym humorem.

„Przetwory” są okazją do wymiany pomysłów między wszystkimi, którzy chcą promować ideę recyklingu jako alternatywę dla masowej konsumpcji i formę sztuki. W tym roku również odbędzie się konkurs na najlepszy projekt, który zdobędzie miano „Przetworu roku”.  Przetwory będą oceniane w dwóch kategoriach: przetworzone samodzielnie podczas imprezy oraz przetworzone samodzielnie przed imprezą.

Źródło: www.przetwory.blog.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię