Toruńskie Stowarzyszenie Ekologiczne Tilia podobnie jak w ubiegłych latach zachęca całe rodziny do własnoręcznego wykonania prezentów i ozdób świątecznych w czasie organizowanych w Szkole Leśnej na Barbarce warsztatów pn ?Prezenty zrobione lepsze niż kupione?.

Spotkanie odbędzie 11 grudnia w godzinach 11.00-13.00 w budynku Dworek w Osadzie Leśnej Barbarka. W warsztatach mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, spotkanie jest bezpłatne.

Warsztaty rozpoczną się 20 minutową prezentacją multimedialną na temat warunków produkcji i jakości zabawek wytworzonych w Chinach i innych krajach azjatyckich. Następnie każdy z uczestników będzie mógł własnoręcznie wykonać ozdoby świąteczne i prezenty z materiałów ekologicznych tj.  kartki świąteczne ozdoby na choinkę, prezent na bazie własnoręcznie wytworzonego filcu np. breloczek, kolczyki lub broszkę, choinkę z makronu czy pomalować drewnianego aniołka.

 

Każdy z uczestników będzie mógł własnoręcznie wykonać ozdoby świąteczne i prezenty z materiałów ekologicznych. / Fot. www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię