Oferta Ośrodka obejmuje m.in.: warsztaty ekologiczne w szkole, w ośrodku i w terenie, bibliotekę ekologiczną i ośrodek Zielona 27.

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła" – oddział w Łodzi

ul. Zielona 27

90-602 Łódź 

tel. 042/ 632 03 11, fax. 042/ 291 14 50

kom. 507 575 535

e-mail: [email protected]
 

„Źródła” od 15 lat zajmują się szeroko rozumianą edukacją ekologiczną, przyrodniczą i obywatelską. Ośrodek organizuje warsztaty dla młodzieży, zielone szkoły, szkolenia, wystawy, projekty informacyjne. Oferta obejmuje ponad 60 tytułów warsztatów dla dzieci i młodzieży realizowanych w ośrodku Zielona 27 w Łodzi, w szkołach w Łodzi, Warszawie i Krakowie oraz w terenie, organizuje także “Bardzo Zielone Szkoły” – dla szkół z całej Polski – oraz ogólnopolskie projekty edukacyjne dla szkół.

Oferta Ośrodka obejmuje: warsztaty ekologiczne w szkole i w ośrodku, warsztaty przyrodnicze w terenie, warsztaty edukacji regionalnej, warsztaty edukacji obywatelskiej, warsztaty artystyczno-ekologiczne, warsztaty dla przedszkoli, bibliotekę ekologiczną i ośrodek Zielona 27.  

Ośrodek "Zielona 27" to miejsce, w którym odbywać się będą warsztaty dla dzieci i młodzieży, szkolenia, a także pokazy filmów, wystawy i spotkania dla szerokiej publiczności, działać też będzie biblioteka ekologiczna. Obecnie oglądać można mini wystawę fotograficzną pt. "Parki Łodzi" składającą się z 18 zdjęć bardziej i mniej znanych łódzkich parków. Wystawa jest jednym z elementów projektu "Parki i ogrody" realizowanego przez Źródła i łączy się z internetowym przewodnikiem po łódzkich parkach.

Źródło: www.zrodla.org/edukacja/zielona27
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię