20131029093119_zielonalekacjapieczatka_2Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku ogłasza konkurs pn. ?Minieuroland inspiruje naturą?. Szkoły, klasy oraz uczniowie szkół podstawowych z województwa dolnośląskiego zostaną zaproszeni do wyprawy po fascynującym świecie roślin.

Kiedy poznają już niezwykłe bogactwo przyrody zostaną zabrani w niezapomnianą wyprawę po najciekawszych zakątkach naszego globu, które będą mogli zobaczyć w miniaturze, wśród kwiecistej scenerii parku. Minieuroland jest jedynym w Polsce kompleksem rekreacyjno-edukacyjnym, który łączy park miniatur z przepiękną architekturą terenów zielonych, tworzących arboretum.

Zadanie konkursowe ma polegać na stworzeniu zielnika. Główną ideą konkursu jest motywowanie uczniów do spędzania czasu na świeżym powietrzu, rozwijanie w nich poczucia estetyki i piękna oraz nauka szacunku do przyrody. Do wygrania liczne nagrody, w tym m.in. obfitujące w liczne atrakcje dwudniowe wycieczki klasowe na Ziemię Kłodzką, makieta budynku szkolnego i rodzinne zaproszenia do Minieurolandu.

Konkurs trwa od października 2016 do końca marca 2017 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię