11 grudnia 2009 na boisku przy ul. Kasprzaka, w godz. 12.00 – 15.00 odbędzie się impreza Zielonej Nici Porozumienia pn. „Mikołajkowy prezent dla Ziemi”. Organizatorzy zapraszają mieszkańców osiedla Zawada, okoliczne przedszkola i szkoły, do udziału w imprezie.

Co się wydarzy?

• Zbiórka  ELEKTROŚMIECI „PRZYNIEŚ Z MIESZKANIA DO PUNKTU ZBIERANIA”
Jeśli chcesz się pozbyć elektrośmieci. Uczniowie SP 18 wraz ZUO Elbląg Ci pomogą. Będą mieli wózek i platformę na kółkach, aby podwieźć elektrośmieci do podstawionego pojemnika. Wystarczy do podejść i poprosić o pomoc. Co można oddać? Wszystkie zepsute i zużyte artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt audiowizualny, komputerowy i oświetleniowy, a więc także radia, magnetofony, magnetowidy, zepsute odtwarzacze DVD czy CD. To można zrobić w piątek, zgodnie z prawem i bezpłatnie, a od organizatorów czeka  jeszcze prezencik!
• KIERMASZ RZECZY UŻYWANYCH „POZBĄDŹ SIĘ KLAMOTÓW”
Wyceń i przynieś to co Ci już niepotrzebne, przyjdź i sprzedaj lub kup! Będą rozstawione stoły, na których będziesz mógł rozłożyć swoje klamoty.
• KIERMASZ CIASTA DOMOWEGO i GORĄCĄ HERBATKĘ przygotowany przez Panie z Klubu Seniora SDK "Zakrzewo"
• ZIELONE GRY I ZABAWY prowadzone przez harcerzy Hufca Elbląg, który wraz ze swoim Ekoludkiem dał się na dobre opleść zieloną nicią i stał się niciowym partnerem SP 18 i SDK "Zakrzewo".
 
Informacje:

Magdalena Lemańczyk – SDK Zakrzewo
Dorota Życzkowska – SP 18 Elbląg 

 

 

Spotkanie pod hasłem „Mikołajkowy prezent dla Ziemi” odbędzie się w najbliższy piątek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię