Drei Eichen zaprasza na polsko-niemieckie szkolenie „Edukacja w Dzikiej Przyrodzie – dla miłośników natury”, które potrwa od marca 2012 do lutego 2013 w Buckowie. Zajęcia są skierowane do pedagogów, nauczycieli, wychowawców. Organizatorzy mogą pokryć uczestnikom część opłaty szkoleniowej.

W  2012 roku planowane jest szkolenie z dzikiej przyrody według metody „Nature Mentoring“. Kurs z edukacji nieformalnej w dzikiej przyrodzie odbędzie się od marca 2012 r. do lutego 2013 r. i odbędzie się w formie sześciu seminariów weekendowych, zorganizowanych w ośrodku Drei Eichen. W szkoleniu wezmą udział Polacy i Niemcy. Dzięki uzyskanej dotacji, organizatorzy mogą pokryć uczestnikom część opłaty szkoleniowej i koszty tłumaczenia (j. polski i j. niemiecki).

Szkolenie będzie doskonalą okazją do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w zakresie metod edukacji w dzikiej przyrodzie. Organizatorzy zapraszają do stworzenia i rozwijania kontaktów i do dalszej współpracy. Dalsze informacje znajdują się w ulotce, ktore można otrzymać pocztą. Przekażcie tą informację swoim kolegom, przyjaciołom i znajomym.

Kontakt: Charlotte Bergmann – Kierownik Drei Eichen – Polsko-niemiecka koordynatorka projektu +49 (0)33433 – 201, [email protected] .

Strona organizatora: www.dreichen.de – strona posiada też wersję polskojęzyczną

 

Szkolenie będzie doskonalą okazją do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności w zakresie metod edukacji w dzikiej przyrodzie. / Fot. John Mason, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię