Para aktorów Paweł Królikowski oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska, wraz z dziećmi Julią, Marceliną i Ksawerym, zostali ambasadorami kampanii promocyjnej ?Lasy Państwowe. Zapraszamy?.

Aktorska rodzina weźmie udział w sesjach zdjęciowych na potrzeby kampanii i będzie gościem imprez promocyjnych organizowanych przez Lasy Państwowe. Paweł Królikowski oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska wystąpią również w programach telewizyjnych oraz udzielą wywiadów w radiu i telewizji, w których będą zachęcali do odwiedzania Lasów Państwowych. W prasie (we "Wprost", "Sensie", "Zwierciadle" oraz "Gali") ukażą się reklamy Lasów Państwowych. Ponadto pod koniec roku Centrum Informacyjne Lasów Państwowych wyda kalendarz ze zdjęciami rodziny Królikowskich.

Kampania „Lasy Państwowe. Zapraszamy” ma pokazać, jak leśnicy przygotowali polskie lasy do aktywnego i atrakcyjnego wypoczynku. Ma także zaprezentować Lasy Państwowe jako organizację otwartą. W 2013 roku kampania rozpocznie się pierwszego dnia wiosny relacjami w mediach na temat budzącej się do życia przyrody, możliwościach obserwacji ptaków, zachętami do różnych aktywności w lesie.

Później Lasy Państwowe planują zorganizować promocję sadzenia lasu, podczas której będziemy m.in. informować, że leśnicy co roku sadzą 500 milionów drzew. Na przełomie kwietnia i maja odbędzie się „Wielka Majówka”, która będzie zaproszeniem na piknik do lasu. Lasy Państwowe zaproszą także na wakacje do lasu, gdzie będą promować uprawianie sportu, oraz na „Grzybobranie”. Pod koniec roku planowana jest akcja „Choinka od leśnika”, podczas której będą rozdawane świąteczne drzewka.

Przez cały rok Lasy Państwowe będą promowały także bieganie w lesie w ramach akcji „Z biegiem natury”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię