Toruńskie Stowarzyszenie Ekologiczne Tilia i Szkoła Leśna na Barbarce zaprasza do udziału w konkursie na dokończenie historii komiksowej oraz hasło promocyjne dotyczące zagospodarowania odpadów elektrycznych i elektronicznych dla szkół.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół działających na terenie województw kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych. W przypadku klas I – III szkoły podstawowej zadanie konkursowe polega na dokończeniu historii komiksowej, zaś w przypadku klas IV – VI oraz uczniów ze szkół ponadpodstawowych: wymyśleniu hasła promocyjnego do kampanii informacyjno-edukacyjnej promującej różnorodne zagospodarowanie elektoodpadów.           

W każdej z kategorii wiekowej przyznane zostaną trzy nagrody główne w postaci dyplomów oraz nagród rzeczowych typu drobny sprzęt elektroniczny, albumy książkowe. Organizator przygotował również nagrodę specjalną dla zwycięskiej klasy, z której uczniowie wzięli udział w danym zadaniu konkursowym w postaci wycieczki do Szkoły Leśnej na Barbarce w Toruniu (2 dni) www.szkola-lesna.torun.pl – dojazd, zakwaterowanie, zajęcia edukacyjne i wyżywienie w wybranym terminie.

Konkurs ten organizowany jest w ramach projektu pn „Kampania promocyjno-informacyjna oraz aktywna edukacja dotycząca zagospodarowania elektroodpadów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego”, współfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Wszystkie informacje na temat projektu oraz działań w nim realizowanych, w tym również konkursu znajdziecie Państwo na stronie internetowej projektu www.elektroodpady.edu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię