Trwa przyjmowanie zgłoszeń do jubileuszowej, XX edycji ogólnopolskiego Konkursu Puchar Recyklingu. W tym roku samorządy i firmy z województwa wielkopolskiego mają okazję zdobycia dodatkowej nagrody w ramach kategorii „GOZpodarna Wielkopolska”.

Nagradzane będą działania z zakresu gospodarki odpadami, wpisujące się w ideę gospodarki obiegu zamkniętego, np. zachęcające do ponownego użycia odpadów, kompostowania, czy też naprawy i renowacji urządzeń. Pod uwagę będą brane również działania zmierzające do minimalizacji wytwarzania odpadów przez mieszkańców a także promujące gospodarkę obiegu zamkniętego.

Zachęcamy do zgłaszania i uwidoczniania swoich osiągnięć i działań.
Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i wysłanie elektronicznego i szczegółowego wniosku konkursowego, który znajduje się na stronie www.pucharrecyklingu.pl
Na zgłoszenia czekamy do 23 sierpnia 2019 r.

Konkurs Puchar Recyklingu od 2000 roku honoruje działania ekologiczne w zakresie selektywnej zbiórki odpadów lub edukacji recyklingowej.

REGULAMIN

Konkurs „GOZpodarna Wielkopolska” jest dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

fot. Dephositphotos/VadimVasenin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię