Do 3 marca br. trwają zgłoszenia do międzynarodowego konkursu Schneider Electric Go Green in the City. Do wygrania praktyka w Schneider Electric, międzynarodowej firmie zajmującej się zarządzaniem energią, a nawet podróż dookoła świata!

Go Green in the City to międzynarodowy konkurs organizowany przez Schneider Electric i skierowany do studentów wyższych uczelni (biznesowych, humanistycznych i technicznych). Celem konkursu jest zaangażowanie młodych ludzi w kreowanie efektywnych metod zarządzania energią w miastach.

Do udziale w konkursie zaproszeni są studenci z 11 krajów na świecie, w tym z Polski. Dwuosobowe zespoły studentów, w których przynajmniej jedna osoba jest kobietą, tworzą rozwiązania do zarządzania energią. Studenci zgłaszają swój udział poprzez zarejestrowanie propozycji projektu na stronie konkursu – do 3 marca 2013 r. System rejestracji zasady konkursu są bardzo przyjazne. Pomysły powinny nawiązywać do aktualnych zagadnień zarządzania energią, czyli odpowiadać na zwiększone zapotrzebowanie na energię, rozwój społeczeństwa oraz ochronę środowiska. Udział w projekcie to nie tylko wspaniała przygoda i kontakty z uczestnikami z innych krajów i kontynentów, ale również szansa na pierwszy krok do międzynarodowej kariery.

Po wstępnej selekcji w kwietniu 2013 r. wyłonionych zostanie 100 najciekawszych projektów. Studenci, współpracując z przydzielonym im mentorem ze Schneider Electric, będą mieli 5 tygodni na rozwinięcie swojej koncepcji. Do finału zakwalifikowanych zostanie 25 zespołów, które pojadą do Paryża zaprezentować swój projekt przed jury złożonym z zajmujących stanowiska kierownicze pracowników Schneider Electric. Członkowie zwycięskiej drużyny dostaną propozycję pracy w Schneider Electric. Oprócz poznania kluczowych osób w firmie, będą mieli okazję odwiedzić oddziały Schneider Electric w różnych częściach świata.

Więcej informacji o konkursie www.gogreeninthecity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię