Trwa V edycja programu Kubusiowi Przyjaciele Natury. Do akcji zgłosiła się już połowa przedszkoli w Polsce. Dzięki programowi dzieci razem z Kubusiem poznają piękną naturę i uczą się, jak dbać o przyrodę.

Dla wszystkich zgłoszonych przedszkoli zostały przygotowane atrakcyjne materiały edukacyjne dla nauczycieli i dla dzieci. W chwili obecnej trwa wysyłka materiałów do zgłoszonych przedszkoli. Wszystkie przedszkola, które jeszcze chcą wziać udział w programie zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego!

Każdego roku program cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród przedszkoli. Do tej pory w akcji wzięło udział już milion przedszkolaków.

Materiały programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” to doskonała inspiracja podczas zajęć w przedszkolu. W tym roku nauczyciele otrzymają książki ze scenariuszami zajęć, karty pracy, płyty CD, plakaty, a także książeczki dla dzieci.  Przedszkolaki razem z Kubusiem, będą poznawać zwierzęta, rośliny, warzywa i owoce, nauczą się, jak zachowywać się na łonie natury, a także dowiedzą się, jak ważna jest segregacja śmieci, dokładne zakręcanie kranu czy gaszenie światła.

Szczegóły na: www.przyjacielenatury.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię