Jesteś kreatywny i znasz ciekawe rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy jakości środowiska? Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody.  

Ogromny potencjał i kreatywność tkwi w szczególności w ludziach młodych, które mają niejednokrotnie bardzo interesujące pomysły, uwzględniające aspekty związane z ochroną środowiska w doskonaleniu istniejących produktów i technologii lub tworzeniu nowych. Właśnie do nich skierowane są trzy konkursy, odbywające się w ramach kampanii „Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!”. Przedsięwzięcie realizuje Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, który uzyskał na nie dofinansowanie ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Do konkursów można zgłaszać autorskie projekty dotyczące pomysłów na ekoinnowacyjne produkty i rozwiązania oraz na ich promowanie. Ich przedmiotem są również prace dyplomowe, tematycznie powiązane z kampanią.

 Konkursy stanowią szansę na wypromowanie pomysłów kreatywnych studentów, nawiązanie wartościowych kontaktów (np. podczas Eventu ? dwudniowej konferencji organizowanej w ramach kampanii w Poznaniu), a także na wygranie cennych nagród (notebooki, czytniki e-booków, aparaty fotograficzne) – wyjaśniła Joanna Witczak, koordynator kampanii „Jesteś kreatorem? Zostań ekoinnowatorem!”

Więcej informacji o konkursach można znaleźć na stronie http://ekoinnowator.ue.poznan.pl w zakładce konkursy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię