Trwa konkurs grantowy na najlepszą kampanię edukacyjną promującą selektywną zbiórkę odpadów opakowaniowych ?Grant na edukację?. Adresowany jest do samorządów, organizacji pozarządowych, placówek edukacyjno?opiekuńczych, jak i grup nieformalnych. Projekty zgłaszać można do 16 kwietnia 2012 roku.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie projektu upowszechniającego idee selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych. Do zdobycia jest 10 grantów po 20 tys. złotych każdy.
 
Jest nam niezmiernie miło zaprosić przedstawicieli samorządu terytorialnego do udziału w konkursie na najlepszą kampanię edukacyjną promującą selektywną zbiórkę odpadów opakowaniowych.
 
Aby ubiegać się o nagrodę wystarczy:
– zapoznać się z regulaminem konkursu
– opracować projekt kampanii edukacyjnej służącej podniesieniu świadomości ekologicznej mieszkańców Państwa gminy (projekt może stanowić fazę pilotażową, wstępną bądź być elementem większego programu). Kampania musi obejmować działania służące wzrostowi poziomu selektywnie zbieranych odpadów opakowaniowych
– wypełnić wniosek konkursowy i przesłać go do 16 kwietnia 2012 roku mailem oraz pocztą na adres zawarty w regulaminie konkursu.
 
Wnioskodawcą konkursu jest gmina jednak projekt można realizować przy wsparciu działaczy lokalnych, organizacji pozarządowych, firm prowadzących selektywną zbiórkę odpadów opakowaniowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność na jej terenie. Więcej informacji, regulamin oraz pozostałe dokumenty znaleźć można na stronie organizatora konkursu www.rekopol.pl.
 
Koordynator projektu: Monika Wyciechowska, tel: 22 550 09 74, e-mail: [email protected], Rekopol Organizacja Odzysku.
 
Konkurs jest jednym z elementów projektu „Segreguj odpady – to się opłaca!” realizowanego przez Rekopol Organizację Odzysku, dofinansowywanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię