Trwa konkurs fotograficzny „Przyroda – Foresta” 2011/2012, organizowany przez Komisję Ochrony Przyrody O/PTTK Łódź- Polesie im. Jana Dylika.

Konkurs rozpoczął się  7 listopada 2011 roku, a jego celem jest promowanie pięknych podłódzkich lasów, widoków przyrodniczych poprzez: fotografowanie drzewostanu, rezerwatów przyrody z terenu  Nadleśnictwa Brzeziny i Nadleśnictwa Grotniki oraz wyjątkowych miejsc z Arboretum w Rogowie.

 W konkursie może wziąć udział młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. W konkursie mogą wziąć udział osoby indywidualne, powyżej 18 roku.
 
Przedmiotem konkursu fotograficznego  „Przyroda – Foresta 2011/2012” będą prace fotograficzne związane z lasami, rezerwatami w Nadleśnictwie Brzeziny i Nadleśnictwie Grotniki oraz widokami z Arboretum w Rogowie. Format zdjęcia: 10cm*15cm, na błyszczącym kolorowym papierze. Zdjęcia na nośnikach CD i DVD oraz wydruki z komputera nie będą przymowane. Uczestnik ma prawo wyboru o jakiej porze roku wykona zdjęcia (jesień, zima, wiosna). Każdy uczestnik może sfotografować od 4 do 6 zdjęć związanych z lasem i od 4 do 6 zdjęć z Arboretum w Rogowie.
 
Do zdjęć powinny być dołączone informacje:
  • imię i nazwisko uczestnika + kontakt telefoniczny
  • przynależność szkolna (w przypadku osób indywidualnych nie dotyczy)
  • krótki opis zdjęcia
Fotografie należy dostarczyć do Oddziału PTTK Łódź-Polesie, ul. Lipowa 48/ prawa oficyna, (I piętro) w poniedziałki i środy od godz.16.00 do 18.00,  tel. 42 632-66-91.
 
Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień nastąpi  22 czerwca 2012 r. Za najlepsze i najładniejsze prace uczestnicy otrzymają nagrody oraz  pamiątkowy znaczek oraz dyplom. Ostateczny termin składania prac upływa 13 czerwca 2012 r.
 
 

Piękny buk odmiany czerwonolistnej przy wejściu do Arboretum w jesiennych barwach. / Fot. Arboretum w Rogowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię