Można nadsyłać zdjęcia, które odniosą się do kategorii: Nie porzucam, nie wyrzucam; Epizod z życia elektrośmieci i zużytych baterii i Drugie życie elektrośmieci i baterii.

Interesujesz się fotografią amatorsko lub profesjonalnie? Chcesz wziąć udział w promowaniu właściwych postaw względem środowiska naturalnego i wygrać nagrodę, którą sam sobie wybierzesz? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś: „tak”, ten konkurs jest dla Ciebie!

Do 31. października br. można nadsyłać zdjęcia, które odniosą się do kategorii: Nie porzucam, nie wyrzucam (fotografie pokazujące pozytywną praktykę w postępowaniu z elektroodpadami i zużytymi bateriami); Epizod z życia elektrośmieci i zużytych baterii (fotografie fragment historii, która wydarzyła się z udziałem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego); Drugie życie elektrośmieci i baterii (fotografie ukazujące elektroodpady i zużyte baterie, które dostały "drugie życie" w wyniku procesu odzysku).

Wakacje sprzyjają kreatywnemu spędzaniu czas na łonie natury. Wystarczy zabrać ze sobą na odpoczynek aparat fotograficzny!

Po zakończeniu terminu nadsyłania zdjęć fotografie oceni profesjonalne jury.  W finale zwyciężą trzy fotografie, a ich autorzy sami zaproponują, co z asortymentu sprzętu do fotografowania wybierają dla siebie jako nagrodę!  Przewidziane jest również zorganizowanie wystawy plenerowej nagrodzonych oraz wyróżnionych prac w konkursie.

Regulamin, dokumenty zgłoszenia oraz informacje o nagrodach

Organizatorem konkursu jest Europejska Platforma Recyklingu (www.erp-recycling.pl), a koordynatorem – Fundacja Zielony Horyzont (www.zielonyhoryzont.org.pl).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię