25 stycznia w Jaworznie odbędą się już czwarte warsztaty w ramach skierowanego do najmłodszych projektu edukacyjnego muzeum Jaworzno ? ekologiczne miasto przyszłości. Tym razem przebiegać będą pod hasłem Ekologiczne zagadki i ich motywem przewodnim będą zgadywanki, quizy i rebusy związane z ekologią.

Ddzieci będą mogły poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny ekologii oraz miło spędzić czas na wspólnej zabawie. Najmłodsi, próbując zmierzyć się z rozwiązaniem zagadek, poznają na przykład eko-oznaczenia, które stosuje się na opakowaniach produktów, z którymi mają styczność każdego dnia, takimi jak butelki wody czy opakowania płatków śniadaniowych.

Odpowiadając na pytania zawarte w quizach, będą mogły pochwalić się znajomością nie tylko podstaw eko-trybu życia, ale również różnych eko-ciekawostek. Ci, którzy jeszcze ich nie znają, będą mieli okazję je poznać. Rozwiązując rebusy dowiedzą się rzeczy, które  przydadzą im się w codziennym ekologicznym życiu. Prowadzący dołożą wszelkich starań, by i tym razem dzieci nie nudziły się, a na ich twarzach zagościły szerokie uśmiechy.

Nie zabraknie także upominków dla tych, którzy poradzą sobie z wyzwaniami najlepiej. Dzieci zapisać można na zajęcia dzwoniąc pod numer telefonu (32) 618-19-55, lub pisząc na adres e-mail [email protected].
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię