Do dzieci i młodzieży jest adresowana wakacyjna oferta aktywnego wypoczynku w Ośrodku ?Brama na Bagna? w Strękowej Górze nad Narwią.

Ośrodek „Brama na Bagna” położony jest w malowniczej okolicy Biebrzańskiego Parku Narodowego, bezpośrednio nad rzeką Narew. Posiada oznakowane ścieżki piesze i rowerowe. Znajduje się w odległości 40 km od Białegostoku.

Wakacyjny program „Bram na Bagna” obejmuje:

–  Rowerem po drogach i bezdrożach – wycieczki rowerowe na rzeką Narew,
–  Nadnarwiańskie  wydmy – piesze wycieczki przyrodnicze nad Narwią połączone z odwiedzeniem miejsc cennych pod względem przyrodniczym i historycznym,
–  Jak powstaje papier? – warsztaty ekologiczne, których zasadniczą częścią jest własnoręczne wytworzenie papieru czerpanego,
– Młodzi tropiciele – warsztaty rozpoznawania tropów zwierząt, których elementy to: wycieczka w poszukiwaniu tropów w terenie (rzeka, łąka, las) oraz wykonywanie odlewów tropów. 

Zajęcia trwają 8 godzin. W ramach programu dostępne również ognisko, gry i zabawy grupowe i sportowe, zajęcia plastyczne oraz konkursy. Za każdym razem szczegółowy program uzgadniany jest z opiekunem. Uczestnictwo w zajęciach jest odpłatne i wynosi 35 zł od osoby (opiekunowie bezpłatnie).

Kontakt do organizatora:
Ośrodek Edukacji Ekologicznej „Brama na Bagna”
Strękowa Góra 24, 16-075 Zawady
tel/fax (085) 738 43 33,kom 693832525
e-mail: [email protected] 

Źródło: www.osrodekedukacjiekologicznej.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię