Audycja EKO-logika w internetowym Radiu Pryzmat poświęcona jest aktualnym zagadnieniom z dziedziny ekologii, ochrony przyrody. Jej twórcy szukają odpowiedzi na pytanie, jak żyć zgodnie z naturą, jak realnie i praktyczne chronić środowisko.

W rozmowach z gośćmi audycji padają istotne pytania o aktualną wiedzę i świadomość ekologiczną. Informujemy o działalności, projektach, kampaniach realizowanych przez organizacje ekologiczne. Program EKO-logika w każdą środę w internetowym Radiu Pryzmat w godz. 18.00.–19.00 www.radiopryzmat.pl  A wszystko dlatego, że ekologia uzależnia.

Najbliższe programy:

EKO-logika 26 października godz.18-19 na www.radiopryzmat.pl
a w programie:
Eko – gość czyli prezentacja organizacji pozarządowych zajmujących się szeroko rozumianą ekologią. Tym razem  prezentowana będzie  Fundacja Aeris Futuro, której misją jest min. przeciwdziałanie globalnym zmianom klimatu, ochrona i zwiększenie różnorodności biologicznej i krajobrazowej, wspieranie rozwoju społeczności lokalnych oraz promowanie odpowiedzialnego biznesu. Moim i Waszym EKO- gościem będzie prezes i założycielka  Fundacji Joanna Mieszkowicz. Zaprasza Anna Worobiec-Tonia.


 

 

Program EKO-logika w każdą środę w internetowym Radiu Pryzmat w godz. 18.00.-19.00 www.radiopryzmat.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię