Komisarz Dymski gościł dzisiaj w Tarnowskich Górach. Właśnie tam odbywał się kolejny dzień  cyklicznej imprezy kulturalno-historycznej Gwarki, podczas której Veolia Południe edukowała mieszkańców na tematy związane z niską emisją. 

Veolia już od ponad roku realizuje ogólnopolską akcję edukacyjną „Niska emisja – wielka sprawa”, której partnerem merytorycznym jest Abrys. W jej ramach prowadzonych jest bardzo wiele działań, mających na celu zwiększenie świadomości mieszkańców w zakresie szkodliwości niskiej emisji, w tym również  zabawa na temat tego zagadnienia z użyciem koła fortuny. Za poprawne udzielenie odpowiedzi dotyczącej niskiej emisji (np. co to jest niska emisja, jak należy jej przeciwdziałać itp.) bądź prawidłowe rozwiązanie zadania lub rebusu w tym temacie, na uczestnika czekała nagroda w postaci notesu z recyklingu, kredek bądź książeczki edukacyjnej.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, którzy tłumnie gromadzili się przed kołem fortuny, chcąc wziąć udział w zabawie.

GALERIA

« z 2 »

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię