Z okazji 15?lecia Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Gdańsku organizowany jest konkurs plastyczny pt. „Drzewo źródłem życia”. W konkursie mogą wziąć udział niepełnosprawni uczestnicy innych OREW-ów z województwa pomorskiego oraz uczniowie przymorskich szkół podstawowych.

Zadaniem konkursu jest kształtowanie postaw ekologicznych oraz uwrażliwianie na piękno i majestat lasów i drzew. Ale udział w nim ma przede wszystkim dawać dużo radości i satysfakcji.

Zadaniem uczestników jest stworzenie pracy plastycznej ilustrującej temat konkursu. Praca powinna mieć format A3 i być wykonana na płaszczyźnie płaskiej z użyciem farb, pasteli lub kredek. Prace należy opatrzyć metryczką zawierającą imię i nazwisko autora, nazwę placówki, którą reprezentuje z adresem i numerem telefonu; metryczka powinna być naklejona z tyłu pracy.

Gotowe prace należy dostarczyć do 30 września 2011 roku na adres:                                                                  
Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczy
ul. Jagiellońska 11,
80 – 371 Gdańsk

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 października 2011 roku podczas obchodów Święta Drzewa. Zwycięzcy zostaną poinformowani poprzez placówkę. Lista laureatów wraz ze zwycięskimi pracami zostaną umieszczone na stronie internetowej.

Osobą odpowiedzialną jest p. Krzysztof Skrzypski, tel.0 696-983-355; e-mail: [email protected].

Konkurs ma zachęcić uczniów do refleksji nad bogactwem przyrody. / Fot. Dora Pete, www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię