Po raz piąty rozpoczął się organizowany przez Bridgestone konkurs rysunkowy „Dreams at heArt”. Tegoroczny temat konkursu to ?Bezpieczne podróżowanie w bardziej zielonym świecie?.

W ramach tegorocznego "Dreams at heArt" eksperci Bridgestone odwiedzą szkoły z programem animacyjnym poświęconym bezpieczeństwu drogowemu i ekologii. Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 8800 polskich dzieci. Polskie prace stanowiły prawie 25% wszystkich zgłoszeń do "Dreams at heArt", a wśród finalistów znalazło się 31 Polaków (w trzech kategoriach wiekowych). W tym roku w samej Polsce przekazano szkołom 15 tys. pakietów konkursowych.

"Dreams at heArt" jest częścią ogólnoświatowej kampanii Bridgestone na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach, prowadzonej pod hasłem "Safety at heArt". Konkurs ma pobudzić wyobraźnię przyszłych kierowców i zachęcić ich do wyrażenia swoich kreatywnych pomysłów dotyczących bezpieczeństwa drogowego i ekologii w postaci rysunku. Konkurs jest otwarty dla  dzieci do 11 lat. Prace są oceniane w trzech kategoriach wiekowych: do 7 lat, 8-9 lat oraz 10-11 lat.

Tegoroczny temat konkursu to “Bezpieczne podróżowanie w bardziej zielonym świecie”. Zwycięzcy "Dreams at heArt" w każdej z trzech grup wiekowych, otrzymają rowery i kaski ochronne Bridgestone wraz z wyróżnieniem w postaci tytułu Ambasadora Bezpieczeństwa i Ekologii, a ich szkoły – aparaty cyfrowe. Wszyscy uczestnicy "Dreams at heArt" otrzymają koszulki z nadrukowanym własnym rysunkiem.

Przyjmowanie zgłoszeń do piątej edycji "Dreams at heArt" zakończy się 31 marca br., a wyniki zostaną ogłoszone w połowie maja. W czerwcu wszystkie rysunki zostaną pokazane na www.dreamsatheart.com.

Organizatorem konkursu jest Bridgestone.

Źródło: www.dreamsatheart.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię