Wydział Oświaty Urzędu Miasta Poznania i Zespół Szkół Nr 6 w Poznaniu, ul. Szczepankowo 74 organizują międzyszkolny konkurs plastyczny ph. ?Człowiek ? Środowisko ? Klimat?. Konkurs odbywa się w ramach poznańskiego Roku Klimatu i Środowiska.

Konkurs adresowany jest do uczniów trzech poziomów edukacyjnych: klas I-III, IV-VI oraz uczniów gimnazjów. Przedmiotem konkursu jest wykonanie dowolną techniką w formacie A3 pracy nawiązującej do tematu ochrony środowiska i klimatu.

Konkurs jest przeprowadzany  w dwóch etapach. Etap szkolny powinien zostać przeprowadzony do 10 października br. Każda szkoła wyłania zwycięzców – po 2 prace na każdym poziomie edukacyjnym. W etapie międzyszkolnym prace należy nadesłać do 30 października br. do Zespołu Szkół nr 6, ul. Szczepankowo 74, 61-306 Poznań, tel. 061 8726 135. Komisja konkursowa wytypuje po 3 najlepsze prace na danym poziomie edukacyjnym

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 15 listopada br., a podsumowanie i uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się 28 listopada br. w Urzędzie Miasta Poznania.

Pod hasłem „Człowiek – środowisko – klimat” odbywa się też konkurs na pracę pisemną lub album. O tym konkursie pisaliśmy 24 września br.

Źródło: Urząd Miasta Poznania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię