Czekam, czekam, czekam? Na co? Na wiosnę? też. Jednak ostatnio szczególnie mocno na przypływ świeżej energii – pisze Elżbieta w najnowszym odcinku swojego bloga.

W pewnym momencie ktoś zobaczył świeże, malutkie ździebełko trawy, śmiało przebijające się przez śnieg i grubą warstwę zeszłorocznych liści. I zaczęło się !- Ja też znalazłem! – A to, co to jest proszę pani? – Niech pani jeszcze tu zobaczy! -A czy ten żołądź czasami nie kiełkuje?, – Ależ piękna barwa tej zieleni! Inna niż latem.

(fragment bloga z 19 marca)

Przeczytaj całość

Internetowy pamiętnik jest prowadzony przez Paną Elżbietę – zaangażowaną w edukację ekologiczną nauczycielkę oraz inicjatorkę działań dla lokalnej społeczności. Jest to zbiór przemyśleń nt. edukacji ekologicznej w szkole, a także komentarz do otaczajacej codzienności z punktu widzenia osoby, która kocha i rozumie naturę. Blog Pani Elżbiety będzie cotygodniowo aktualizowany o nowe, uporządkowane chronologicznie wpisy.

Celem bloga jest nie tylko przedstawienie światopoglądu miłośniczki ekologii, ale także zachęcenie innych osób do równie świadomej postawy względem Matki Ziemii. W przyszłości będziemy wzbogacać blogosferę portalu ZielonaLekcja.pl o pamiętniki innych inspirujących osób.

Zapraszamy!

Wiosna depcze nam już po piętach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię