Nie od dziś wiadomo, że sen jest jedną z najważniejszych życiowych czynności. Bez niego nie funkcjonujemy tak, jak powinniśmy. Po nieprzespanej nocy jesteśmy ospali, pozbawieni energii i siły do nauki oraz pracy. Niestety problemy ze snem coraz częściej dotyczą dzieci.

Liczenie owieczek, czytanie bajek na dobranoc nie przynoszą pożądanego efektu w postaci błogiego snu. Co zrobić, aby dziecko mogło spokojnie zasnąć, nie mając nocnych koszmarów, a rano obudziło się wypoczęte i pełne energii do nauki?!

Meble na dobry sen

Przede wszystkim warto zacząć od odpowiedniego urządzenia dziecięcego pokoju. Wybór mebli to tylko z pozoru prosta sprawa. Zasypująca rodziców z każdej strony oferta sklepów meblarskich może przyprawić o zawrót głowy. Pamiętać jednak musimy, że spośród wszystkich propozycji wybrać musimy odpowiednią, która łączy w sobie wszystkie cechy idealnych mebli dla dzieci.

Produkcja mebli dziecięcych wymaga szczególnej dbałości o każdy ich element. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pociech sprawia, że starannie dobieramy meble do dziecięcego pokoju. Lite drewno pokryte naturalnym olejem jest gwarancją wysokiej jakości. Olej ten nie zawiera szkodliwych pierwiastków chemicznych, które mogłyby mieć niekorzystny wpływ na zdrowie dziecka, o które tak bardzo się troszczymy.

Ponadto warto zwrócić uwagę na meble atestowane. Tylko posiadane certyfikaty są potwierdzeniem tego, że meble przeszły pozytywnie liczne próby w Pracowni Badań i Atestacji Mebli, które pozwoliły na stwierdzenie ich wysokiej jakości, ponadprzeciętnej trwałości oraz gwarantują ich bezpieczne użytkowanie.

Wybierając meble dla dzieci należy kierować się ich jakością oraz uniwersalnym wyglądem. Opłaca się zainwestowanie w meble z naturalnego drewna. Taka inwestycja jest także równoznaczna z  zainwestowaniem w zdrowie dziecka. Poza tym lite drewno jest gwarancją długowieczności. Wybierając meble o klasycznym designie możemy być pewni, że posłużą one nie tylko małemu dziecku, ale także dorastającemu nastolatkowi.

Dobierając do łóżka wykonanego z ekologicznych materiałów naturalny materac, którego wypełnienie stanowi bawełna uzupełniona o matę kokosową, możemy być pewni, że dziecko prześpi całą noc. Choć wstawanie z wygodnego łóżka w przepełnionym zapachem naturalnego drewna pokoju może być trudne to, gwarantujemy, że energia, jaką daje zdrowy sen zostanie spożytkowana w ciągu dnia, po to, by wieczorem znów móc oddać się błogiemu relaksowi.

BEDS.pl, www.beds.pl
ul. Wiślana 25
85-773 Bydgoszcz
tel: (052) 344 08 08
mail:
[email protected]

Artykuł nadesłany przez beds.pl. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię