Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-10 lat do udziału w wyjątkowych warsztatach. Proponujemy proste techniki, dzięki którym z niepotrzebnych butelek, szmatek, piórek i innych drobiazgów pod okiem wykwalifikowanych animatorek wyczarujemy broszki, bransoletki, zwierzątka, makatki.. Mamy do rozdania wejściówki na Targi!

EVENT EDUKACYJNY – EKOLOGIA DLA RODZINY

Targi Happy Baby, Poznań, 19-20 października 2013 r.
Organizator: portal edukacji ekologicznej ZielonaLekcja.pl
Współpraca: Art Flower, Ekosfera, PRimavera PR&Events


Program otwartych warsztatów:

Sobota
11.00-14.00 Eko biżuteria… czyli kwiatowe BROSZKI
14.00-17.00 Recyklingowe makatki
Niedziela
10.00-15.00 Recyklingowe zoo, biżuteria z odzysku

Każdy mały artysta będzie mógł zabrać ze sobą swoje recyklingowe arcydzieło z do domu na pamiątkę lub na prezent dla kogoś wyjątkowego.

Żegnamy zepsute zabawki elektroniczne, czyli.. zbiórka elektrośmieci i zużytych baterii 

U którego dziecka w koszu lub  pokoiku nie zalegają zepsute, niedziałające elektroniczne zabawki? A może w domu zalegają wyciągnięte z nich zużyte baterie? Nie wolno ich wyrzucać „gdzie popadnie”, ponieważ w ten sposób szkodzimy środowisku i narażamy się na wysokie kary. Aby bezpiecznie pozbyć się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego najlepiej oddać je do specjalnego punktu lub je oddać je podczas naszej specjalnej zbiórki w trakcie targów Happy Baby.

Ważne! Do elektrośmieci zaliczają się m.in. kolejki elektryczne lub tory wyścigowe,  konsole do gier video,  gry video, sprzęt sportowy z elektrycznymi lub elektronicznymi częściami składowymi, sprzęty AGD, RTV – wszystko, co działa na prąd lub na baterie.

 

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Podaj swoje imię